Galvenais mūsu darbības virziens ir pakalpojumu sniegšana tehnoloģisko caurumu, ailu un nišu organizācijā inženierkomunikāciju (gaisa vadu, ūdensvadu, kanalizācijas, elektrtrības, vājstrāvu tīklu) ierīkošanai visu veidu celtniecības materiālos, pielietojot dimanta urbšanas un zāģēšanas tehnoloģijas. Tehniskais aprīkojums, kas ietver labākos apstrādes instrumentus, ko piedāvā pasaules vadošie ražotāji šajā nozarē, ļauj mums atrisināt jebkādas sarežģītības uzdevumus.

Ar mums ir izdevīgi sadarboties, jo:

 • Mums ir ilggadēja pieredze un zināšanas, lai palīdzētu, daudzos gadījumos;
 • Iespējams mūsu pakalpojumi ir izdevīgāki par savas tehnikas iegādi, darbinieku apmācību un algošanu. 
 • Mēs cenšamies atrisināt tās problēmas, ko citi nevēlas vai nevar atrisināt;
 • Mums ir elastīga pieeja klientu individuālajām vajadzībām, atrodot vispiemērotāko risinājumu tieši Jūsu situācijai.
 • Ja Jūs vēl šaubāties, ka esam labākais un uzticamākais partneris dimanta urbšanas jautājumos, sazinieties ar mums un uzziniet kā mēs varam jums palīdzēt ietaupīt laiku un līdzekļus!

Uzņēmuma misija, vīzija un mērķi

Misija ir piedāvāt kvalitatīvu urbšanas un zāģēšanas pakalpojumu. Būt lietderīgam un laikmetīgam uzņēmumam, kas uzklausa klientu vēlmes un īsteno tās. Pilnveidot savu darbību, lai tā atbilstu pašreizējām un nākotnes vajadzībām. Būt stabiliem sadarbības partneriem. 

Vīzija ir ieņemt stabilu  pozīciju urbšanas un zāģēšanas pakalpojumu sniegšanā Latvijas un Skandināvijas tirgū, nodrošinot kvalitatīvu  servisu, dibinot partnerattiecības ar vietējiem un ārvalstu sadarbības partneriem

Mērķi-Pilnveidot uzņēmumu, apgūt zināšanas par jaunākajām un modernākajām iekārtām.

Attīstīt uzņēmumu, būt vieniem no līderiem šājā nozarē-Latvijā un Skandināvijas valstīs.

Būt  uzticamam un stabilam sadarbības partnerim mūsu klientiem un piegādātājiem

Nodrošināt darbiniekus ar profesionāliem instrumentiem, iekārtām, kas ļautu darbu izpildīt ātrāk un efektīvāk.

Dimanta urbšana un zāģēšana visa veida komunikācijām – ātri, precīzi, izdevīgi

Kad dzirdam kādu runājam par dimantiem, mēs parasti iedomājamies tos vizuļojošos akmentiņus, kurus neatvairāmā Merilina Monro reiz nodēvēja par meiteņu labākajiem draugiem. Taču dimants var kļūt par labāko draugu arī stipriem un prasmīgiem vīriem, jo tas ir arī viens no cietākajiem zināmajiem materiāliem, un lieliski izmantojams dažādos tehnoloģiskos risinājumos, piemēram urbšanā un zāģēšanā.

Reklāma

Dimanta urbšana – visefektīvākā tehnoloģija urbumu veikšanai

Ar dimanta urbšanas priekšrocībām iepazīstina pieredzējušā urbšanas un zāģēšanas pakalpojumu sniedzēja “VV Urbšana” speciālisti.

Dimanta urbšanas tehnoloģija ir visefektīvākais veids, kā veidot jebkura diametra un dziļuma inženierkomunikāciju izvietošanas tehnoloģiskos caurumus visos būvmateriālu veidos.

Šī būvmateriālu apstrādes veida priekšrocības ir:

 • Ātra darbu izpilde;
 • Darba process ir klusāks, un tā gaitā nerodas putekļi;
 • Nav dinamisku triecienu ietekmes uz apstrādājamiem materiāliem;
 • Precīzas, līdzenas griezuma virsmas;
 • Iespēja urbt leņķī un praktiski jebkurā dziļumā;
 • Plaša iespējamo urbuma diametru amplitūda.

Dimanta urbšanas darbus veic ar urbšanas agregātiem, kuros kā griešanas instrumentu izmanto dimanta kronīšus – tiem ir cauruļveida korpuss, uz kura lodējot vai metinot piestiprināti dimanta segmenti.

Dimanta urbšanas veidi un to pielietojums

 • Dimanta urbšana ar ūdens dzesēšanu – urbšana tiek veikta ar ūdens dzesēšanu, parasti urbšanu veic dzelzsbetonā.
 • Sausā dimanta urbšana - urbšanu veic bez ūdens, visbiežāk darbus veic ķieģeļu sienā vai vieglbetona blokos - Fibo, Aerok, un citos.
 • Dimanta urbšana ar putekļsūcēju – urbšanas darbus veic telpās, kur nenotiek remontdarbi vai pēc remonta telpās, kur nav pieļaujama ūdens noplūde uz sienas vai grīdas.

Kādēļ izvēlēties labāko profesionāļu pakalpojumus ?

Nav šaubu – lai panāktu kvalitatīvu un ilgtspējīgu rezultātu, celtniecības un remonta darbi jāuztic pieredzējušiem un pārbaudītiem profesionāliem.

VV Urbšana” ir uzņēmums ar ilggadīgu pieredzi visdažādākās specifikas un sarežģītības pakāpes būvobjektos, viens no nozares līderiem ne tikai Latvijā, bet arī Skandināvijā – Zviedrijā, Somijā un Norvēģijā. Piemēram, uzņēmuma tehnika un meistari pielikuši savu roku arī tādu populāru celtņu kā Lielais Dzintars LiepājāZ-Towers, T/C Alfa, T/C Riga Plaza, T/C Akropole Rīgā tapšanā.

Uzņēmuma galvenais darbības virziens ir pakalpojumu sniegšana tehnoloģisko caurumu, ailu un nišu izveidošana inženierkomunikāciju (gaisa vadu, ūdensvadu, kanalizācijas, elektrības, vājstrāvu tīklu) ierīkošanai visu veidu celtniecības materiālos, pielietojot dimanta urbšanas un zāģēšanas tehnoloģijas.

Vēl daži pārliecinoši iemesli, lai izvēlētos sadarbību ar ““VV Urbšana”:

 • Uzņēmuma speciālistiem ir vērā ņemama pieredze un zināšanas, lai palīdzētu atrast risinājumu visdažādākajās situācijās, arī tādās, kam citi neriskētu ķerties klāt.
 • Izmantotais tehniskais aprīkojums ietver labākos apstrādes instrumentus, ko piedāvā pasaules vadošie ražotāji šajā nozarē, ļauj atrisināt jebkādas sarežģītības uzdevumus.
 • Profesionāla pakalpojumu sniedzēja nolīgšana konkrētiem uzdevumiem ir finansiāli izdevīgāka par savas tehnikas iegādi, darbinieku apmācību un algošanu.
 • Uzņēmumam nodrošina elastīga pieeju klientu individuālajām vajadzībām, atrodot vispiemērotāko risinājumu katra klienta situācijai.

Ja jūs vēl šaubāties, vai “VV Urbšana” ir labākais un uzticamākais partneris dimanta urbšanas jautājumos, sazinieties ar uzņēmuma speciālistiem un noskaidrojiet, kā viņi var palīdzēt ietaupīt jūsu laiku un līdzekļus!