Dimanta urbšanas un zāģēšanas pakalpojumi

URBŠANA KOMUNIKĀCIJĀM


Pieejami kroņurbju diametri no 12-950

LIELU DIAMETRU URBŠANA LĪDZ D950

DURVJU AILES IZVEIDE SIENĀS

zĀĢĒŠANA AR GRĪDAS ZĀĢI

ZĀĢĒŠANA AR SIENAS ZĀĢI

Sausā urbšanas metodeURBŠANA BEZ STIPRINĀŠANĀS


URBŠANA EKSPERTĪZEI


Plānojot telpu funkcijas jeb lietošanas veida maiņu jeb telpu pārbūvi, pats pirmais uzdevums ir telpu pārbūves legalizācija. Neatkarīgi no tā, vai ir nolemts pārbūvēt privātas telpas, piemēram, dzīvokli par biroju, ārsta kabinetu vai citu publisku telpu, vai veikt dzīvojamo telpu pārplānošanu, šādi darbi ir jāsaskaņo. Ja nepieciešama arī pārbūve, ne tikai telpas funkcijas maiņa, tad būs nepieciešama arī būvatļauja un tikai tad var ķerties pie pašiem telpu pārbūves darbiem. Kā tad tos veikt?

Reklāma

Ar kādām iekārtām veicama telpu pārbūve?

Pamatā būs nepieciešami dažāda veida urbšanas un zāģēšanas darbi, un mūsdienās tas notiek, izmantojot dimanta urbšanas un zāģēšanas iekārtas. Ar tām strādā profesionāli urbšanas un zāģēšanas pakalpojumu sniedzēji, tādi kā “VV urbšana”, kuru darbības virziens ir tehnoloģisko caurumu, ailu un nišu organizācija, inženierkomunikāciju ierīkošana visu veidu celtniecības materiālos, un tamlīdzīgi pakalpojumi, kas nepieciešami gan jaunbūvēs, gan veicot jau esošu ēku un telpu pārbūvi. Šādam uzņēmumam būs nepieciešamais tehniskais aprīkojums, kas ietver labākos apstrādes instrumentus no pasaules vadošajiem ražotājiem.

Ailes zāģēšana betona un mūra sienās

Ja nepieciešams izveidot atsevišķu ieeju uz telpām, kur iepriekš ieeja nav bijusi, to var veikt profesionāla komanda, kas sniedz dimanta zāģēšanas pakalpojumus. Svarīgi šajā procesā nostiprināt pārsedzes, lai tālāk jau var veikt logu, durvju, komunikācijas ailes izveidošana betona vai mūra sienās. Tāpat ir iespējams veikt grīdu zāģēšanu ar tam piemērotu grīdu zāģi.

Urbumi jaunu inženierkomunikāciju ievilkšanai

Plānojot un veicot telpu pārbūvi, sevišķi no privātām uz publiskām telpām, ļoti ticams, ka dažādu inženierkomunikāciju pārveide vai ieviešana būs neizbēgama. Ventilācijas lūkas, santehnikas izvadi un elektrības kabeļi… tiem visiem nepieciešami dažāda veida tehnoloģiskie urbumi gan ārsienās, gan iekšējās sienās un visādos materiālos – dzelzsbetonā, akmenī, ķieģelī, laukakmeņos, kokā un pat asfaltā. Dimanta urbšana ir progresīvākā urbšanas metode jebkurā no šiem gadījumiem.

Cik maksā nepieciešamā cauruma urbšana vai ailes izveide?

Uzjautā dimanta urbšanas uzņēmumam pats un saņem nepieciešamo pakalpojumu jebkur Latvijā!